Když trezor nejde otevřít...


Ztratili jste klíč od Vašeho trezoru? Zapoměli jste číselnou kombinaci zámku trezoru? Zapoměli jste heslo k trezoru? Máte vybité baterie? Potřebujete otevřít trezor?. Je nejlepší obrátit se na odborníky o pomoc. To je zpravidla velká potíž, protože je to zařízení se složitým mechanismem uzamykání. Ale nezoufejte, naši vyškolení specialisté si s tímto problémem vědí rady! Zavolejte nám, vše rychle vyřešíme ke spokojenosti.. Po otevření trezoru uvedeme trezor do funkčního stavu, abyste jej mohli dále používat. Provádíme odborný servis trezorů všech značek

Opravy trezorových zámků


Nemůžete otevřít Váš trezor nebo si nevíte rady se změnou kódu k Vašemu trezoru za nový, jsme tu pro Vás. Naši technici Vám pomohou v každém případě.Ovšem, aby jste těmto situacím předcházeli, je dobré myslet dopředu a včas vyměnit starý zámek za nový. Životnost klíčku je kolem 10 let, poté se může stát, že drhne z důvodu zahnutí, nebo se nám v zámku rovnou ulomí.

Servis trezorů


  • výměnu trezorových zámků
  • opravy trezorových zámků
  • preventivní prohlídky trezorů
  • údržba trezorů
  • změny číselných kódů

Objednání otevření trezoru – postup:

Před samotným objednáním opravy trezorů, či otevírání trezorů, nebo výměny trezorového zámku, je dobré zjistit si minimálně výrobce vašeho trezoru a nejlépe typ trezoru, poté nahlásit technikovi o jaký trezor se jedná, zda o trezor na klíč, nebo trezor s elektronickým kódem (elektronickým kombinačním zámkem), či trezor s mechanickým kombinačním kolečkem (mechanickým kombinačním zámkem). Pokud nevíte, kdo je výrobce trezoru a jaký je model, zašlete prosím fotografie trezoru. Na základě mnohaletých zkušeností a znalostí určíme výrobce, model a použitý zámek.